UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7063386
nr 706 3386
Väggur
jugend, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 19:51:18
150 kr
250 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.